GYOOLPY TEA WATER CREAM 50 ml

GYOOLPY TEA WATER CREAM 50 ml

550 Kč
Kód výrobku: GYOOLPY TEA WATER CREAM
Sklad Skladem

Vynikající produkt pro péči o pleť od korejské značky exkluzivní kosmetiky A: T FOX. Hlavní složkou je výtažek z japonského čaje Gyoolpy, který našel široké uplatnění v japonské medicíně. Díky této složce, nasycené vitaminem C a dalšími bioaktivními látkami, pokožka zvlhčuje, svěží, získává zdravý ruměnec, tón a vnitřní zář. Po aplikaci se obličej stává hladkým a pružným.

SLOŽKY

Vynikající produkt pro péči o pleť od korejské značky exkluzivní kosmetiky A: T FOX. Výrobek je dodáván ve vhodné nádobě neobvyklého designu: připomíná pěkný koláčový koláč. Tento kreativní přístup v kombinaci s použitím neobvyklých, ale účinných komponentů, poskytl tuto značku fanouškům po celém světě.
Produkt má světle průsvitnou gelovou strukturu, je dobře vstřebáván do pokožky, má svěží příjemnou vůni a jemný citronový nádech. Vzorec je jednoduchý, ale účinný. Hlavní složkou je výtažek z japonského čaje Gyoolpy, který našel široké uplatnění v japonské medicíně.
Díky této složce, nasycené vitaminem C a dalšími bioaktivními látkami, pokožka zvlhčuje, svěží, získává zdravý ruměnec, tón a vnitřní zář. Po aplikaci se obličej stává hladkým a pružným. V době aplikace gel mírně ochlazuje pokožku, ale aniž by překročil pohodlí. Může být použit jako denní produkt i přes noc.
Vhodné zejména pro suchou a normální pokožku. Na kombinované nebo mastné pokožce může po umytí zanechat lepkavý pocit.

JAK POUŽÍVAT
Naneste na čistou pokožku jako poslední krok v péči o pleť.
 

 

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Hodnocení Špatný           Dobrý