TEA TOC WATER CLEANSING FOAM 150 ml

TEA TOC WATER CLEANSING FOAM 150 ml

350 Kč
Kód výrobku: TEA TOC WATER CLEANSING FOAM 150 ml
Sklad Skladem

Čisticí pěna pro bezchybnou a hydratovanou pokožku. Jemný a hydratační mycí prostředek - hypoalergenní pěna nabízí hloubkový zážitek z čištění pleti. Omyje špínu, olej, make-up a kazy z pokožky, zatímco zamkne esenciální vlhkost.

Žádné další zbytečné přísady! Tento produkt neobsahuje parabeny, alkohol a je vhodný pro citlivou nebo či s akné pokožku. Udržujte svou pokožku čistou, svěží, světlou a zdravou.

Čisticí prostředek proti stárnutí a akné. Využíváme schopnosti bushing olejů super ovoce a zeleného čaje k hydrataci, redukci vrásek a zlepšení přirozeného čištění. Speciální kombinace ovocných extraktů a xylitolu exfoliové dodá vaší pokožce přesně to, co potřebuje, aby zůstala čistá.

Všechny tváře si zaslouží, aby se cítily svěží a čisté. Tento jemný čisticí prostředek je vyvážený a pro všechny typy pleti. Zabýváte se suchou nebo citlivou pokožkou? Pomozte si s přírodními, jemnými ingrediencemi včetně vitamínu C, aminokyselin a taninu pro jemnou a hladkou pokožku.

PORE CARE SYSTEM - Sáhne hluboko do pórů. Výkonná detoxikaci odstraněním všech nečistot a oleje z nejhlubších částí pokožky.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Hodnocení Špatný           Dobrý