ESENCE PROTI STÁRNUTÍ 50 ml

ESENCE PROTI STÁRNUTÍ 50 ml

599 Kč
Kód výrobku: ESENCE PROTI STÁRNUTÍ 50 ml
Sklad Skladem

Aktivní buněčná esence od značky Sesamis. Přírodní látky získané z čistého ostrova Jeju dodá vlhkost pokožky a také ji zesílí. K blahodárným účinkům patří regenerace kůže, antiagingová péče, zvýšená pružnost pokožky. Jedná se o funkční kosmetický produkt a navržený pro zlepšení vrásek.

Tato koncentrovaná antiagingová esence obsahuje složky ze sóji, extraktů z kvasinek a EGF, které pomáhají pokožce udržet její přirozenou pružnost, díky čemuž je vaše pokožka hladká a pružná. Přírodní látky získané z čistého ostrova Jeju dodá vlhkost pokožky a také ji zesílí. K blahodárným účinkům patří regenerace kůže, antiagingová péče, zvýšená pružnost pokožky. Jedná se o funkční kosmetický produkt a navržený pro zlepšení vrásek.

Po umytí obličeje si vezměte mírné množství přípravku na vatový tampón a rovnoměrně rozprostřete po obličeji. 

SLOŽENÍ: 

Aqua, glycerin, 1,2-hexandiol, triglicerid kyseliny kaprylové / kaprinové, dimethikon, butylenglykol, cyklopentasiloxan, biosacharidová guma-1, extrakt z ovoce Mentha Arvensis, voda z listů Camellia Sinesis, alenosoát acetosinát, allantoinát, , Filtrát z Galactomyces Ferment, extrakt ze Salvia Officinalis (šalvěj). Extrakt z Lavandula Angustofolia (levandule), extrakt z Chamomilia Recutita (Matricaria), extrakt z Rosmerinus Officinalis (Rosemary), extrakt z Cymbopogonu Schoenanthus, Polykrylát sodný, Parfém

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Hodnocení Špatný           Dobrý