HYDRATAČNÍ ESENCE 50 ml

HYDRATAČNÍ ESENCE 50 ml

790 Kč
Kód výrobku: HYDRATACNI ESENCE 50 ml
Sklad Skladem

Hydratační esence obsahuje lotosové kmenové buňky, kyselinu hyaluronovou a bylinné látky z ostrova Jeju, které společně vytvářejí dobrý účinek při dodávání vlhkosti a živin do pokožky současně. Mezi vlastnosti patří anti-aging a antioxidační aktivita, zjasňující účinek, relaxace při potížích s kůží a účinek na posílení buněk.

Po umytí obličeje vezměte na bavlněné podložce mírné množství přípravku a rovnoměrně rozprostřete po obličeji. 

SESAMIS je vyroben z produktu Lotus Stem Cell Extract. Týká se to kmenových buněk lotosu kultivovaných v vápence, o kterých je známo, že jsou velmi účinné při zlepšování metabolismu kůže a krevního oběhu, což může být dále vedeno k protizánětlivým a antioxidačním účinkům. Proto může být naše pokožka zvlhčena a vitalizována.

SESAMIS je vyroben z vody Jeju Oxygen Water. Jeju Oxygen Water pochází z přírodní minerální vody shromážděné z čistých vulkanických terénů. Sopečné skalní dna úplně odstranily různé nečistoty a postupem času dodávaly vodě množství různých přírodních minerálů prospěšných pro lidské tělo. Jeju Oxygen Water je přírodní voda se slabou zásaditostí, která přináší přirozené přínosy pro naši pokožku.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Hodnocení Špatný           Dobrý