KOMPLEXNÍ PÉČE O PLEŤ 100 ml

KOMPLEXNÍ PÉČE O PLEŤ 100 ml

399 Kč
Kód výrobku: KOMPLEXNI PECE O PLET 100 ml
Sklad Na objednávku

Prémiová péče pro muže. DEVONINE All-in-one Essence 100ml. Jednoduchá komplexní péče o pleť. Místo použití čištěné vody obsahuje DEVONINE extrakt Spirulina spolu s devíti komplexy pro all-in-one esenci, která zabraňuje stárnutí, rozjasňuje a pomáhá ke zlepšení redukce vrásek.

POPIS PRODUKTU

Zahrnuje sdevět komplexů Řízením produkce oleje, zklidňováním pokožky a přidáním vlhkosti, pomáhá tento produkt zvyšovat pružnost a udržovat vlhkost v pokožce.

Klíčové ingredience Extrakt ze Spiruliny z Nového Zélandu Spirulina je jednou z nejstarších forem života na Zemi. Spirulina obsahuje vitamín E, selen a tyrosin, které jsou známé svými silnými účinky proti stárnutí. Antioxidanty přítomné v tyrosinu vylučují volné radikály a zpomalují stárnutí kožních buněk. Zvyšuje imunitu pokožky a zlepšuje elasticitu. 

Na základě našeho výzkumu jsme zjistili, že většina mužů má problémy s kůží v následujících třech oblastech. Přišli jsme s Nine Complex, abychom zvýšili pružnost pokožky a udrželi pokožku hydratovanou. Devět komplexů je součástí každého výrobku.

Hydratace

Bambucké máslo - Dodává vlhkost a reprodukční efekt

Extrakt z hnědých řas - Zabráňuje ztrátě vlhkosti a zrychluje absorpci vlhkosti

Kyselina hyaluronová - Zabráňuje odpařování vlhkosti a vytváří vnější vrstvy

Uklidňující účinek

Extrakt Centella - Zpevňuje pleť a pomáhá k prevenci nemocí pleti

Extrakt z měsíčku - Regenerace ran a ovládání tvorby infekce

Listy čajovníku - Antibiotické účinky a pomáhá k prevenci poškození kůže

Bilanční oleje

Extrakt z hroznového ovoce - pomáhá k prevenci opakovanému zvětšení pórů

Extrakt ze zeleného čaje - pomáhá k zůžení pórů

Extrakt z kaštanového skořápky - pomáhá k zůžení pórů

SLOŽENÍ

Extrakt Spirulina Platensis, propandiol, cyklopentasiloxan, butylenglykol, Hydroxyethyl močovina, niacinamid, cyklohexasiloxan, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin, betain, dimethikonový zkřížený polymer, semenový olej Caryodendron Orinocense, Prášek Spirulina Platensis, extrakt z řas, extrakt z měsíčku lékařského, Extrakt z listů Melaleuca Alternifolia (Tea Tree), ovocný extrakt CitrusParadisi (Grapefruit), Extrakt Centella Asiatica, extrakt z listů Camellia Sinensis, extrakt z skořápky Castanea Crenata (kaštan), Hyaluronát sodný, izomerát sacharidu, panthenol, alantoin, adenosin, arginin, oxid křemičitý, Difenyldimethikon, cetearyl olivát, sorbitan olivát, polysorbát 20, karbomer, Polyakrylát-13, Polyisobuten, Benzylglykol, Ethylhexylglycerin, Malinový keton, Vůně.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Hodnocení Špatný           Dobrý