VYHLAZUJÍCÍ MASKA SE ZELENÝM KAVIÁREM LABORATORY 30 g

VYHLAZUJÍCÍ MASKA SE ZELENÝM KAVIÁREM LABORATORY 30 g

140 Kč
Kód výrobku: VYHLAZUJICI MASKA SE ZELENYM KAVIAREM 30 g
Sklad Skladem

W.Skin Laboratory se zeleným kaviárem je odlupovací maska, která zacílí a vyhlazuje jemné linie a vrásky v oblasti obličeje a krku. Po použití pokračuje v uvolňování esence ampule po dobu 12 hodin. Její aktivní složky se skládají z extraktu Caulerpa Lentillifera, kořenového extraktu Panax Ginseng, výtažku z ovoce Schisandra Chinesis, výtažku z ovoce Lycium Chinense, fermentu Bacillus a výtažku z ovoce Rubus Chingii. Obsahuje také 100% přírodní zelený kaviár, který pokožce hluboce vyživuje a hydratuje.

Obsah balení: 3x 30g sáčky (krok 1), 3x 3g sáčky (krok 2), 3x dřevěné špachtle a plastová míchací kelímek.  

W.Skin Laboratory se zeleným kaviárem je odlupovací maska, která zacílí a vyhlazuje jemné linie a vrásky v oblasti obličeje a krku. Po použití pokračuje v uvolňování esence ampule po dobu 12 hodin. Její aktivní se skládají sestávají z extraktu Caulerpa Lentillifera, kořenového extraktu Panax Ginseng, výtažku z ovoce Schisandra Chinesis, výtažku z ovoce Lycium Chinense, fermentu Bacillus a výtažku z ovoce Rubus Chingii. Obsahuje také 100% přírodní zelený kaviár, který pokožce hluboce vyživuje a hydratuje.

Obsah balení: 1x 30g sáčky (krok 1), 1x 3g sáčky (krok 2), 1x dřevěné špachtle a plastová míchací kelímek.  

NÁVOD K POUŽITÍ

Nalijte sáčky do mísícího kelímku (je součástí dodávky) a rychle promíchejte pomocí dřevěné špachtle.

Naneste masku na krk (po očištění) pomocí špachtle a nechte ji působit 20-30 minut.

Pomalu odlupujte masku od spodní části krku.

Pokračujte se zbytkem obvyklé péče o pleť.

Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje používat tento produkt 2-3krát týdně.

Složení:

(Esence) Voda, Glycerin, Butylenglykol, Alginát sodný, Chlorid sodný, CI 19140, Celulosová guma, Fenoxyethanol, PPG-26-Buteth, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, Caulerpa Extrakt z lentillifery, Betain, Allantoin, Fosfát, Tetras Vůně, Ethylhexylglycerin, Hyaluronát sodný, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Beta-Glucan, Hydrolyzovaný pšeničný protein, Disodium EDTA, Žluté 6 jezer, Výtažky z ovoce Panax ženšenu, Výtažky z ovoce Bacillus, Crataegus Ovoce, Ocotcan Extrakt z ovoce Chinensis, extrakt z ovoce Rubus Chinii, extrakt z ovoce Jasminoides z ovoce - (prášek) Glukóza, síran vápenatý, pyrofosforečnan tetrasodný, benzoan sodný, oktenylsukcinát hlinitého, extrakt z osiva Adansonia Digitata

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Hodnocení Špatný           Dobrý