ROZJASŇUJÍCÍ KRÉM W.SKIN LABORATORY 60 ml

ROZJASŇUJÍCÍ KRÉM W.SKIN LABORATORY 60 ml

890 Kč
Kód výrobku: ROZJASNUJICI KREM W.SKIN LABORATORY 60 ml
Sklad Skladem

Krém s duální funkcí, který rozjasňuje pleť a vyhlazuje jemné linie a vrásky. Při aplikaci okamžitě rozjasní tón pleti. Složení přípravku se skládá z následujících účinných látek: Perlivá pramenitá voda, Glutathion, Adenosin, Niacinamid, MultiEx BSASM Plus, patentovaná složka skládající se ze sedmi rostlinných výtažků (rozmarýn, heřmánek, lékořice, asijský smrk, zelený čaj, centella asiatica a zlato). Tato směs uklidňuje podrážděnou pokožku imunosupresí a posiluje kožní bariéru. Je také známo, že účinně léčí atopickou dermatitidu.

Krém s duální funkcí, který rozjasňuje pleť a vyhlazuje jemné linie a vrásky. Při aplikaci okamžitě rozjasní tón pleti. Složení přípravku se skládá z následujících účinných látek:

Perlivá pramenitá voda, která obsahuje 0,6% oxidu uhličitého a neobsahuje sodík, je proto vhodná pro citlivou pokožku. Je také účinný pro krevní oběh.

Glutathion, což je aminokyselina, o které je známo, že potlačuje produkci melaninu. Je účinný pro rozjasnění pleti a vyblednutí slunečních skvrn (hyperpigmentace).

Adenosin, který podporuje tvorbu kolagenu a zlepšuje pružnost pokožky.

Niacinamid, což je další složka, o které je známo, že zastavuje produkci melaninu v kůži. Působí také na rozjasnění pleti a snížení hyperpigmentace.

MultiEx BSASM Plus, patentovaná složka skládající se ze sedmi rostlinných výtažků (rozmarýn, heřmánek, lékořice, asijský smrk, zelený čaj, centella asiatica a zlato). Tato směs uklidňuje podrážděnou pokožku imunosupresí a posiluje kožní bariéru. Je také známo, že účinně léčí atopickou dermatitidu.

NÁVOD K POUŽITÍ

Po očištění, tonizaci a aplikaci esence / séra naneste příslušné množství na čistou pokožku. Jemně poklepejte do pokožky, dokud se nevstřebá. Tento produkt je ideální základem před použití make upu.

Složení:

Onsen-Sui, Voda, Butylenglykol, Glycerin, Propylenglykol Dikaprylát, Oxid titaničitý, Cyklopentasiloxan, Hyaluronát sodný, Pentaerythrityl-Tetraethylhexanoát, Niacinamid, PEG-10 Dimethicone, Dimenthicone Trichllykol, Hexyl, Hexyl, Hexenyl , Kopolymer amonný, akryloyldimethyltaurát / VP, Caprylyl-glykol, Akrylát sodný / Akryloyldimethyl-Taurát sodný, Glutathion, Persea Gratissima (avokádo), Isohexadecane, Výtažek z lýtka, Výtažek z lýtka, Výtažek z lýtka, Extrakt z listů Barbadensis, extrakt z Centella Asiatica, extrakt z kořenů Polygonum Cuspidatum, extrakt z kořenů Scutellaria Baicalensis, extrakt z listů Camellia Sinensis, extrakt z kořenů Glycyrrhiza (Licorice), extrakt z chamomilla recutity (Matricaria), extrakt z rosmarinů, silic (Rosmarinus Exicus) Jojoba) olej ze semen, ethylhexylglycerin, adenosin, dipot assium Glycyrrhizate, Polysorbate 80, extrakt z Aspalathus Linearis

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Hodnocení Špatný           Dobrý