HYDRATAČNÍ AKTIVNÍ ESSENCE 100 ml

HYDRATAČNÍ AKTIVNÍ ESSENCE 100 ml

1 590 Kč
Kód výrobku: HYDRATACNI AKTIVNI ESSENCE 100 ml
Sklad Skladem

Rozloučte se s vráskami, jemnými liniemi a nerovnými tóny pleti pomocí Hydro Active Essence od Duft & Doft. Naše koncentrované složení esencí obohacené o aktivní složky získané z extraktů z lososů, jmenovitě Sodium DNA a SVG Complex ™, zajišťuje celkovou regeneraci pokožky a optimalizuje přirozenou rychlost buněčné přeměny vaší pokožky a zároveň poskytuje podporu proti vráskám. Také obohacený o perlové extrakty pro bezchybnou porcelánovou pokožku! Dermatologicky testováno.

Rozloučte se s vráskami, jemnými liniemi a nerovnými tóny pleti pomocí Hydro Active Essence od Duft & Doft. Naše koncentrované složení esencí obohacené o aktivní složky získané z extraktů z lososů, jmenovitě Sodium DNA a SVG Complex ™, zajišťuje celkovou regeneraci pokožky a optimalizuje přirozenou rychlost buněčné přeměny vaší pokožky a zároveň poskytuje podporu proti vráskám. Také obohacený o perlové extrakty pro bezchybnou porcelánovou pokožku! Pro dosažení nejlepších výsledků používejte s naší hydromasážní maskou a krémem. Dermatologicky testováno.

Obohacený sodíkovou DNA, SVG Complex ™, zelený čaj Saccharomyces Ferment Water (20%), Aloe Vera, Kolagen, Kyselina hyaluronová, Extrakty z Pearl

Výhody:

Esence obsahuje extrakt z lososa a kolagenu, okamžitě zvyšuje hladinu vlhkosti pokožky a obnovuje pružnost pro mladistvou pleť.

Pomáhá rozjasnit matný tón pleti a zároveň redukuje výskyt vrásek a jemných linií.

Testováno dermatologem.

Jak používat:

1. Používejte po čištění.

2. Rovnoměrně a jemně naneste na celý obličej.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Hodnocení Špatný           Dobrý